NIEDOS BAIDARĖS

Geriausios vandens pramogos

INFORMACIJA APIE BAIDARES

Baidarė Vista

Baidarė Vista

Mes naudojame baidares Vista – vieną elegantiškiausių ir universaliausių dviviečių baidarių Europoje. Jos minkštos sėdynės reguliuojamos pagal irkluotojo ūgį, atlenkiami sėdynių atlošai, reguliuojamos atramos kojoms. Plaukiant baidarėmis svarbu patogiai ir minkštai atsisėsti, nes reikia įveikti ilgus atstumus ir su kietomis sėdynėmis skaudės kojas ir nugarą.

Šia baidare galima plaukti tiek siaurais, srauniais, akmenuotais upeliais, tiek ežerais ir jūra. Jos svoris yra tik 37 kg, todėl esant kliūtims upėse Jūs lengvai ją persinešite dviese ar netgi vienas.
Visiškai nebijo stiprių smūgių ir trinties į aštrų pagrindą. Tad plaukdami galite nebijoti atsitrenkus į šakas ar akmenis. Jos viską atlaikys!

Baidarė Brio RTM

Brio RTM baidarės

Mes naudojame baidares Brio RTM – Labai manevringa dvivietė baidarė. Atlenkiamos sėdynės, vieta vaikui, krovinio tvirtinimo diržai. Ši baidarė pagaminta Prancūzijoje. Sėdynės labai ergonomiškos ir yra papildoma vieta vaikui. Rankenos baidarės nešimui yra labai patogios. Taip pat yra daiktų tvirtinimo tinklas.

Šia baidare galima plaukti tiek siaurais, srauniais, akmenuotais upeliais. Jos svoris yra tik 33 kg, todėl esant kliūtims upėse Jūs lengvai ją persinešite dviese ar netgi vienas.

PATARIMAI

Avalynė. Geriausia avalynė būtų patogi, neperšlampama, guminė. Puikiai tinka vandens batai, kuriuos naudojate prie jūros. Nenaudokite paprastų šlepečių, nes išlipus į vandenį jos gali nusimauti nuo kojos ir nuplaukti pasroviui. Taip pat neirkluokite baidarės basi, nes reikalui esant gali tekti išlipti. Basam atsistojus ant šakos ar kriauklės gali tekti pasigailėti.

Galvos apdangalas. Pasiimkite kepurę ar skarelę galvai. Ji ne tik apsaugos nuo galimo saulės smūgio, bet ir neleis, plaukiant baidarėmis miškų upeliukais, į plaukus įsivelti šiukšlėms, šakoms ar kokiems nepageidaujamiems gyviams. Ypač tinka merginoms.

Kremas nuo saulės. Visi žinome, kad saulė itin „ima“ ant vandens, tad pasirūpinkite apsauginiu kremu, jeigu nenorite nudegti netolygiai ar pasidaryti saulės tatuiruotę nuo saulės akinių.

Lietus. Būti sulytam Lietuvoje turbūt ne naujiena, tačiau baidarių žygyje juk nesinori būti kiaurai šlapiam. Būtinai pasiimkite lietpalčius. Jei ne baidarėje, tai gal prie laužo vakare jie tikrai pagelbės.

Telefonas, fotoaparatas ir daiktai.  Norint įsiamžinti baidarių žygyje dažnai pasiima turistai telefonus ar fotoaparatus. Tam, kad nenugarmėtų upėje ir nesušlaptų reikia juos sudėti į politileninį maišelį ar specialų dėklą nuo vandens. Ne naujiena patyrusiems turistams ir kariškiams, kad šiai apsaugai tinka ir prezervatyvai.

KONTAKTAI

Skambinkite arba rašykite mums ir mes atsakysime dienos eigoje. Taip pat galite rasti apie pačią sodybą informacijos Kaimo turizmo sodybos Nieda tinklalapyje ar Facebook paskyroje.

Niedos g. 6, Kapčiamiestis, Lazdijų rajonas
8-(615)25985, 8-(682)20006
https://www.facebook.com/sodybanieda/
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Prašome įvesti atsakymą į laukelį žemiau: 20 - 15 = ?
Enter the equation result to proceed
Meniu